Szczególne wydarzenia
z życia parafian


Złote gody Państwa Stanisławy i Jerzego Gatz


Szczęść Boże Nasz kochany Proboszczu, księże Władysławie!

caritas Za pośrednictwem strony internetowej serdecznie dziękujemy za wspólnie z nami świętowanie w dniu 26 grudnia 2018 roku, naszych Złotych Godów oraz uświetnienie naszej 50 rocznicy pożycia małżeńskiego odprawieniem Maszy Świętej z możliwością przyjęcia komunii świętej. Przy naszej niepełnosprawności to był piękny gest z księdza strony, z którego skorzystaliśmy my jak i wielu członków naszej rodziny stając się chociaż odrobinę lepszymi.
caritas Dziękujemy również, że przez ostatnie lata ksiądz trwał przy nas ze Słowem Bożym, pomimo naszej bardzo trudnej sytuacji dotyczącej zarówno zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Przynosił nam nadzieję, wiarę i miłość oraz nieustający optymizm, którym nas zarażał, stanowiąc piękny przykład oddania, bez reszty, bliźniemu.
Dzięki księdzu Proboszczowi , pomimo długiego okresu – kilku lat- pełnej niepełnosprawności, leżenia w łóżku, mieliśmy możliwość obcowania ze słowem Bożym i przyjmowania Komunii Świętej. caritas Wniesiona pogoda ducha i wiara umożliwił nam wyjścia, w dużym zakresie, z tej prawie beznadziejnej sytuacji
Jednocześnie składamy na ręce Księdza Proboszcza wszystkim księżom naszej Parafii jak i wszystkim parafianom, serdeczne życzenia Wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku.
Mamy nadzieje na kolejne spotkania ze słowem Bożym głoszonym przez naszego kochanego księdza proboszcza.


Bóg zapłać!!!
Staszka i Jurek Gatz parafianie z Bursztynowej