Ogłoszenia duszpasterskie


NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

21 kwiecień 2019 rok

1. ALLELUJA! - CHRYSTUS PAN ZMARTWYCHWSTAŁ! - wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Niech Chrystus Zmartwychwstały napełnia nasze serca pokojem i miłością oraz pomaga zwyciężyć wszelkie ciemności grzechu.
2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszej świątyni oraz przygotowującym liturgię Triduum Paschalnego – panu kościelnemu, Służbie Liturgicznej, scholi, zespołom, paniom i panom sprzątającym i dekorującym świątynię.
3. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”.
4. Jutro - w poniedziałek wielkanocny – Msze Św. w porządku niedzielnym. W najbliższy piątek w oktawie wielkanocnej – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. W ramach nowenny - od jutra do przyszłej soboty włącznie – Koronka do Bożego Miłosierdzia – codziennie przed wieczorną Mszą Św.
6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – w najbliższy wtorek i środę – w grupach o godz. 19.15.
7. W przyszłą niedzielę – w ramach Akcji „Dar Serca” - można wspomóc zakup obiadów dla dzieci SP 35. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tej akcji.
8. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na rzecz parafii – indywidualne, oraz miesięczne: Konwaliowa 6; Narcyzowa 5; Widna 3
9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy +Gertrudę Lutkę.